Podstrona: SZKOLENIA Z MATLABA DLA PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW PRZ / Robert Jakubowski

SZKOLENIA Z MATLABA DLA PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW PRZ

18-05-2022 r.
, red. Robert Jakubowski

Witam
Zapraszam na szkolenia dla pracowników i studentów PRz z wykorzystania środowiska Matlab w zakresie
1) Big Data 31.05.2022
2) Cyberbezpieczeństwo 7.06.2022  (szczegóły wkrótce)

1) Big Data - informacje i rejestracja

Dzień dobry,

Zapraszamy do udziału w seminarium online skierowanym do pracowników i studentów Politechniki Rzeszowskiej, którzy są zainteresowani tematyką Big Data oraz obliczeniami równoległymi i rozproszonymi, a także chcieliby zapoznać się z funkcjonalnościami środowiska MATLAB.

Prezentacja  „Big Data w środowisku MATLAB ” odbędzie się we wtorek, 31 maja w godz. 10:30 – 12:00.

W trakcie seminarium omawiane będą między innymi narzędzia środowiska MATLAB umożliwiające wygodny dostęp do danych z różnych źródeł (pliki, bazy danych, urządzenia). Prezentowane będą również narzędzia do wizualizacji, wstępnego przetwarzania danych oraz automatyzacji pracy przy pomocy skryptów oraz interaktywnych dokumentów.

>> Rejestracja:  kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Plan spotkania:

• Wstęp
  • Omówienie typowego cyklu pracy w środowisku MATLAB
  • Dostęp do danych z różnych źródeł
  • Analiza i wizualizacja danych, interaktywne dokumenty
  • Zagadnienia pracy z dużymi zbiorami danych
  • Obliczenia równoległe i rozproszone
  • Podsumowanie i dyskusja

Prezentację poprowadzi Jaromir Przybyło - konsultant i inżynier aplikacji w firmie Oprogramowanie Naukowo-Techniczne.  Zajmuje się m.in. analizą i rozpoznawaniem obrazów, technikami uczenia maszynowego i głębokiego oraz obliczeniami równoległymi. Adiunkt w Katedrze Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej AGH.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu. Organizatorem wydarzenia jest firma Oprogramowanie Naukowo – Techniczne, dystrybutor oprogramowania firmy The MathWorks, Inc. w Polsce.

Powrót do listy aktualności